לומדים מקצוע בשבועיים
ומתחילים לעבוד

שיווק שותפים ללא אתר

4 דרכים לעשות שיווק שותפים ללא אתר

שיווק שותפים הוא אמצעי פופולארי ליצור הכנסה באינטרנט על ידי קידום מוצרים ושירותים עבור חברות שונות. לרוב כדי להצליח בתחום, יומלץ לשותפים להקים אתר בו יוכלו לשווק באופן מסודר את אותם מוצרים ושירותים, אך ביננו? בעידן שבו יש כל כך הרבה חלופות, אפשר לעשות שיווק שותפים ללא אתר בקלי קלות. במאמר זה, נחקור כמה מהחלופות המוצעות למי שאין בידו להקים כרגע אתר; אם בשל קשיי תקציב, או כי השותף נמצא בתחילת דרכו ועדיין לא הצטרף למספיק תוכניות שותפים כדי להקים אתר.

שיווק שותפים ללא אתר

שיווק שותפים ללא אתר – זה אפשרי

  • חזק בסושיאל – פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר וטיקטוק יכולות להיות כלים רבי עוצמה עבור מי שמעוניין להיכנס לתחום שיווק שותפים ללא אתר – כיצד? ובכן, ניתן ליצור קבוצות פייסבוק או דפים הקשורים לנישה, לשתף את הקישור בפוסטים או בסטוריז באינסטגרם, לצייץ וליצור תוכן בעל ערך שיגרום לגולשים לסמוך עליכם, עד כדי רכישה.
  • גם בדוא"ל – אם חשבתם ששיווק במייל עבר מהעולם, טעות בידכם! כיום, רבים ישמחו לקבל לאינבוקס שלהם, חומרים מעניינים ומושכים במגוון נושאים. הצעד הראשון הוא בניית רשימת תפוצה של לקוחות פוטנציאליים המתעניינים באותה נישה בה אתם עוסקים. כדי למשוך את אותם לקוחות, בדרך כלל נהוג להתחיל בלהציע שירות או מוצר חינמי למייל. ברגע שתהיה לכם רשימה, תוכלו להתחיל לשלוח הודעות דוא"ל לקידום המוצרים או השירותים המייצגים את החברות איתן אתם עובדים.
  • השקיעו בוידאו – היום כולם יודעים שהשיטה המצליחה ביותר היא כמובן, סרטונים! קצרים וקולעים, מעניינים ומלמדים. אם שאלתם את עצמכם איך להרוויח כסף מהאינטרנט אתם חייבים לדעת ליצור סרטונים שכאלו, שיהפכו לחלק בלתי נפרד משיטת השיווק שלכם. כיום לא צריך להשקיע בעריכה מסובכת מידי כדי שהסרטון יהיה איכותי; רק לדעת היכן לחתוך, להוסיף כתוביות ומוזיקה מתאימה, וזה הכל!
  • קהילות – הצטרפו לקהילות ופורומים העוסקים בנישות הקשורות למוצרים והשירותים שאתם משווקים. בססו את עצמכם כחברי קהילה מהימנים ורק אז, התחילו להציע לחברי הקהילה את מה שאתם מנסים למכור. עם בסיס טוב, יהיה לכם קל יותר לגשת לתהליך המכירה.

אז מתי לפתוח אתר?שיווק שותפים מומלץ בלי אתר

חשוב להבין שאתר הוא השקעה כלכלית לא קטנה. לכן, לפחות בשלבים הראשונים, כדאי לחכות מעט עד שתבססו את עצמכם ורק אז, כשיש לכם קהל ומגוון רחב של מוצרים ושירותים, לעשות את הצעד. עד אז, כעת אתם יודעים כי שיווק שותפים ללא אתר הוא לחלוטין אפשרי והוא אפקטיבי באותה מידה בדיוק.

אז בין אם תבחרו להתמקד במדיה חברתית, שיווק בדוא"ל, שיווק וידאו, בקהילות אונליין או בכל אפיקי השיווק יחדיו, חשוב ליצור אסטרטגיה יעילה לכל אחד מהם. ככל שתהיו מדויקים יותר, תוכלו להרוויח כסף מהבית אפילו יותר ממה שחשבתם, ולצאת סוף סוף לעצמאות כלכלית.

מה היה לנו במאמר?

מי אנחנו?

אתר “קורס שיווק שותפים” הינו האתר המוביל בישראל בנושאי תוכניות שותפים, כסף מהבית, הכנסה פאסיבית ועוד. חולמים לא לעבוד קשה ושעתי ולהרוויח בכל שעה ביממה? אתם במקום הנכון 
קורס תוכניות השותפים שלנו מתקדם, פרקטי ומהיר ללמידה. אל תאמינו לנו. בדקו בעצמכם. קבלו 10 שיעורים ראשונה בחינם!

דילוג לתוכן