לומדים מקצוע בשבועיים
ומתחילים לעבוד

מה זה affiliate marketing

מה זה affiliate marketing ולמה אתם חייבים ללמוד את זה?

האינטרנט הוא מרחב עצום עם אינסוף הזדמנויות. אחת מהן ששווה להכיר, היא שיווק שותפים. אבל מה זה affiliate marketing בכלל ולמה כולם מדברים על זה? ובכן, זהו  זהו מודל עסקי פופולרי ורווחי שצבר תאוצה אדירה בשנים האחרונות ואנחנו עומדים לספר לכם הכל, אבל הכל עליו.

מה זה affiliate marketing

מה זה אפילייט ואיך גם אתם יכולים להפוך לכאלו?

התשובה לשאלה מה זה אפילייט פשוטה. שיווק שותפים הוא אסטרטגיית שיווק מבוססת ביצועים שבה אנשים, המכונים שותפים, משתפים פעולה עם עסקים כדי לקדם את המוצרים או השירותים שלהם. בתמורה, השותפים מקבלים עמלה עבור כל מכירה, ליד או פעולה שמניבה רווח לאותו עסק. אפשר לומר שזהו זהו מצב של win-win עבור שני הצדדים – עסקים מקבלים יותר לקוחות, ושותפים מרוויחים הכנסה פסיבית.

אוקיי, הבנתי מה זה affiliate אבל איך אפשר להבטיח הצלחה בתחום?

מכיוון ששיווק הוא עולם שלם וכדאי גם לדעת איך בכלל להגיע לעסקים שהכי משתלם לעבוד איתם, שווה ללמוד בקורס מקיף ומקצועי כדי להבין הכל על מה זה affiliate ואיך להצליח בתחום. ממש במקרה יצרנו בשבילכם קורס שילמד אתכם בדיוק את זה! נגדיר יחד מהו שיווק שותפים, נבין כיצד להגיע לתוכניות השותפים המשתלמות ביותר, איך בכלל לבחור את המוצרים או השירותים שיהיה לכם הכי מדויקים!

עכשיו כשאתם יודעים מה זה affiliate marketing – נסביר איך זה עובד!אפיליאייט מה זה

תהליך שיווק השותפים מורכב משלושה שחקנים עיקריים: בית העסק, השותף והצרכן. לכל אחד מהם תפקיד בשרשרת:

  • בית העסק – זהו העסק או האדם שהמוצר או השירות בבעלותו. הם יוצרים תוכנית שותפים כדי למשוך שותפים כמוכם ולספק להם קישורים, באנרים וחומרי שיווק אחרים על מנת שיוכלו לשווק ביעילות את אותו מוצר או שירות.
  • השותף – שותפים הם אנשים פרטיים המקדמים המוצרים או השירותים של בית העסק באמצעות לינקים, אותם הם מקדמים על ידי אמצעי שיווק שונים כגון בלוג, פוסטים במדיה החברתית, מיילים ועוד.
  • הצרכן – אלה האנשים שקונים את המוצרים או השירותים של הסוחר דרך הלינק שמפרסם השותף. עבור הצרכן אין זה משנה תמיד שמדובר במוצר של גורם שלישי, מה שחשוב לו הוא לסמוך על האדם שדרכו הוא מבצע את הרכישה. לכן, על השותפים לשאוף ליצור מערכת יחסים של אמון עם העוקבים שלהם כדי לדרבן אותם לרכישה.

למה לבחור בשיווק שותפים?

לא בכדי כשמדברים על אפיליאייט מה זה היא כבר כמעט לא שאלה שעולה, כיוון שבאמת מדובר בתחום שהפופולאריות שלו הולכת ועולה. אחת הסיבות לכך היא שפשוט קל מאוד להתחיל איתו ואין כל צורך בהשקעה כספית משמעותית. כל מה שצריך כדי להתחיל להרוויח כסף מהבית זה מחשב, חיבור לאינטרנט ולהגדיר את האפיקים בהם תרצו לשווק. בנוסף, אי אפשר להתעלם מהעובדה שמדובר באפיק הכנסה פסיבית מעולה שברגע שהוא מתחיל לנוע, אתם יכולים לאפשר לעצמכם להרגע מידי פעם בידיעה שההכנסות ממשיכות לזרום.

מעל לכל, ברגע שאתם בוחרים לעסוק בשיווק שותפים, אתם בעצם לומדים איך להרוויח כסף באינטרנט ללא כל תלות במקום עבודה מסורתי. אתם יכולים לעשות זאת מכל מקום ובכל זמן, לקבוע את לוח הזמנים ולעבוד בקצב שלכם. אם אתם מחפשים את האיזון בין עבודה לחיים אישיים, זו הדרך האולטימטיבית להגשים את החלום!

ואם אתם חוששים מפני תקשורת עם אנשים, אתם יכולים להסיר את הדאגה מלבכם. כשותפים, אינכם צריכים לדאוג לניהול מלאי או לטיפול בבעיות תמיכת לקוחות. עליכם רק להתמקד בלמכור, למכור ושוב למכור! נכון שתצטרכו לחזק את מאמצי השיווק מידי פעם, אך בסופו של דבר ככל שתדייקו, זה ישתלם!

קופצים יחד אתכם למים

עכשיו אתם יודעים כל מה שצריך על מה זה affiliate marketing וכל מה שנשאר לכם זה רק ללמוד את התחום על בוריו! אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקורס הדיגיטלי שלנו אליו תוכלו לחזור מתי שרק תרצו, ללמוד ולהתקדם בשיעורים בקצב שלכם. עדיין לא בטוחים? קבלו מאיתנו עשרה – כן כן, עשרה שיעורים ראשונים בחינם, עלינו!

זו ההזדמנות שלכם לקבל טעימה מהתחום שיראה לכם אחת ולתמיד איך להרוויח כסף באינטרנט בקלי קלות, ואולי אפילו ילמד אתכם איך להפוך את זה לקריירה העיקרית שלכם. אז למה אתם מחכים?!

מה זה אפילייט

מה היה לנו במאמר?

מי אנחנו?

אתר “קורס שיווק שותפים” הינו האתר המוביל בישראל בנושאי תוכניות שותפים, כסף מהבית, הכנסה פאסיבית ועוד. חולמים לא לעבוד קשה ושעתי ולהרוויח בכל שעה ביממה? אתם במקום הנכון 
קורס תוכניות השותפים שלנו מתקדם, פרקטי ומהיר ללמידה. אל תאמינו לנו. בדקו בעצמכם. קבלו 10 שיעורים ראשונה בחינם!

דילוג לתוכן